ПРАВООХОРОНЦІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 02.07.2021 15:27

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ 02 липня 2021 року взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня національної поліції України, який відбувся в МБК «Зоряний».

Віктор Іванович привітав працівників Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, зазначивши, що служба в поліції є справжнім покликанням, оскільки вимагає відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки, а також подякував працівникам та ветеранам поліції за самовіддану працю, побажав міцного здоров’я, оптимізму, удачі та професійних успіхів.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку та з нагоди Дня національної поліції України грамотами Бочечківського сільського голови нагородили майора поліції Володимира МОЛОДАНОВИЧА та старшого сержанта поліції Віталія КЛІНДУХА.

Фото без опису    Фото без опису