Проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї»

Дата: 05.07.2021 10:12

02 липня 2021 року заступником сільського голови Олександром КИРІЄМ спільно з начальником відділу-службою у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Світланою ГРАЧЕНКО  проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї» на території Сахнівського старостинського округу та в с.Бочечки Бочечківської сільської ради.

Рейд проведено з метою проведення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти,  що   опинилися  в   складних    життєвих обставинах та багатодітні сім’ї.

В ході рейду обстежено умови проживання і утримання дітей, здійснено оцінку стану їх забезпеченості одягом, предметами гігієни, продуктами харчування, розвиваючим приладдям, про що складено акти обстеження житлово-побутових умов дітей.

З усіма батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав. Також батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.