ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ВАКЦИНУВАТИСЬ ПРОТИ COVID-19

Дата: 05.07.2021 11:30

Голова Сумської облдержадміністрації зазначив, що цими вихідними у містах Суми, Ромни, Охтирка і Шостка працюватимуть центри масової вакцинації проти коронавірусу

За його словами, робота таких центрів дозволяє прискорити темпи вакцинації на Сумщині та захистити проти COVID-19 якомога більше жителів області.

«Зокрема, в Сумах у разі великої кількості бажаючих щепитися, коли молодіжний центр «Романтика» буде перевантажений, як було на минулих вихідних, додатково відкриють центри вакцинації в інших спеціально визначених для цього місцях», – повідомив Дмитро Живицький.

У Ромнах, Охтирці й Шостці центри вакцинації розміщуватимуться у визначених керівництвом місцях. У Ромнах такий центр відкриється по вулиці Коржівської, 7, в Охтирці – у приміщенні ЦНАП (вулиця Незалежності, 5), у Шостці – в амбулаторії 4, що розташована по вулиці Свободи, 14.

Щомісяця на Сумщині планують нарощувати темпи вакцинації. Зокрема у липні планують щеплювати близько 5 тис. осіб на добу, а вже у серпні – близько 6 тис. осіб. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО.