Дата: 07.07.2021 14:52

Сьогодні 7 липня 2021 року Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ став учасником Національного з’їзду територіальних громад та Загальних зборів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

На з’їзді присутні голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

В програмі Всеукраїнського З’їзду розглядаються питання:

• Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нова редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  • Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше).
  • Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Метою заходу є - розвиток сучасного місцевого самоврядування.