ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ – НІ

Дата: 09.07.2021 09:02

Актуальні питання запобігання та протидії домашньому насильству обговорять на Сумщині. Круглий стіл у форматі офлайн буде проведено 9 липня 2021 року о 15.00 годині в літературній вітальні Конгрес - центру СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1)

Захід відбудеться за участю заступниці голови Сумської облдержадміністрації Вікторії МЕДВІДЬ, керівника проектів Фонду народонаселення ООН Костянтина БОЙЧУКА і директорки представництва Health Right International Міжнародного благодійного фонду (МБФ) Галини СКІПАЛЬСЬКОЇ.

Запрошені учасники – депутати Сумської обласної ради .

Модераторка – Ірина Д’ЯКОНОВА, депутатка Сумської обласної ради, членкиня постійної комісії з питань  охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства.

Участь у роботі круглого столу за попередньою реєстрацією – через повідомлення на електронну пошту: uliana75@ukr.net. Крім того, можливий формат участі у заході через підключення онлайн до системи GoogleMeet. Приєднатися до on-line зустрічі можна за посиланням: https://meet.google.com/uce-ksro-rjj

Програма заходу додається.