ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН – ОСОБЛИВА УВАГА

Дата: 13.07.2021 14:35

Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян.

Сьогодні13 липня, сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів виїзний прийом громадян у Сахнівському старостинському окрузі.

Серед питань, з якими місцеві жителі прийшли на особистий прийом були земельні питання, порядок видалення аварійних сухостійних дерев, питання благоустрою території (косіння трави, ліквідація стихійних сміттєзвалищ), питання підключення сільського клубу до мережі Інтернет, розчищення водойм, збереження громадського пасовища та інші питання, які турбують мешканців.

На кожне звернення були надані роз’яснення.

Віктор Іванович  зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення та  будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.