Продовжується вакцинація від COVID-19 в Бочечківській громаді

Дата: 23.07.2021 14:38

За повідомленням КНП «Бочечківська АЗП-СМ» Бочечківської сільської ради 23 липня в Бочечківській та Козацькій АЗП-СМ проведено повторну вакцинацію від Covid-19. Щеплення здійснено вакциною AstraZeneca та CoronaVac. Повторну вакцинацію отримали 200 мешканців громади. 36 мешканців отримали першу дозу вакцини.

Станом на  23.07.2021 у громаді вакциновано 297 особи. З початку вакцинації Бочечківська громада  отримала 560  доз вакцини від COVID-19.

Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, в амбулаторії, ФП або ФАП за місцем проживання. Не зволікайте! Записуйтесь на вакцинацію!

Хоча поширення коронавірусної інфекції і пішло на спад та закликаємо всіх жителів і гостей громади на необхідність безумовного дотримання всіх карантинних обмежень! Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся лікарів.

Будьте здорові!