З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

Дата: 23.07.2021 14:42

Шановні працівники торгівлі!

Вітаю вас з вашим професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Торгівля – одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним.

Послугами працівників торгівлі користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить розвиток споживчого ринку і економіка  громади і країни вцілому.

З року в рік працівники сфери торгівлі постійно нарощують обсяги товарообігу, покращують якість торговельного обслуговування споживачів, наближаючи показники галузі до високих європейських стандартів. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя громадян.

Бажаю вам легкої роботи, сумлінних клієнтів, професійних співробітників. І щоб кожен день приносив лише добро, тепло і задоволення!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости