НА 45% ЗРОСЛИ МІНІМАЛЬНІ ПЕНСІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 23.07.2021 15:36

У результаті розробленого Міністерством соціальної політики рішення, ухваленого Урядом, на 45% відсотків (або на 834,3 грн.) зросла мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій. Тепер вона становить 210% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність, замість раніше встановлених 165%.

Також на 2 000 гривень Уряд підвищив пенсії військовослужбовцям, призначені до 1 березня 2018 року, та встановив з 1 липня мінімальну пенсійну виплату із урахуванням надбавок, підвищень, доплат особам, яким вона призначена за військовим законом України (пенсії за вислугу років, пенсії по інвалідності) в розмірі 3 854 гривні.

У результаті цього рішення пенсії зростають для 400 тис. людей. Підвищені пенсії будуть виплачені у серпні із доплатою до підвищених розмірів за липень.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/na-45-zrosli-minimalni-pensiyi-uchasnikiv-bojovih-dij