Зустріч голів громади з представниками АП-Франшиза ТОВ "Агропросперіс"

Дата: 26.07.2021 10:33

22 липня Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ взяв участь у зустрічі команди АП-Франшиза ТОВ «Агропросперіс» з головами Бочечківської, Попівської сільських та Дубов’язівської селищної громад, а також фермерами та сільгоспвиробниками цих громад, яка відбулась в приміщенні Попівської сільської ради.

Керівники проекту ознайомили присутніх з основними принципами, можливостями, та перевагами співпраці. Партнери проекту щиро ділились своїм досвідом і планами на майбутнє. В ході зустрічі обговорювали техніку і технології, ціни на продукцію і можливість співпраці без ПДВ, фермери цікавились важливими для села питаннями.

Також на заході були розглянуті питання потреб, проблем і пріоритетів фермерів на місцях. Всіх охочих, хто розглядає напрямки агробізнесу, як можливість заробити, без ризиків та інвестицій представники проекту запросили  до співпраці.

Захід пройшов активно та жваво.