Основне завдання працівників Центру надання соціальних послуг – покращити якість життя своїх підопічних.

Дата: 27.07.2021 14:28

Відділення соціальної допомоги вдома створене для надання соціальних послуг за місцем проживання (перебування) одиноких громадян, які не здатні до самообслуговування, у зв’язку з частковою втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги.

У відділенні працює 18 соціальних робітників. Соціальним обслуговуванням охоплено 9 населених пунктів громади, в яких на обслуговуванні знаходиться 116 громадян.

Соціальні робітники згідно графіка відвідують своїх підопічних та забезпечують їх продуктами харчування, ліками, допомагають оплачувати рахунки, прибирають тощо.

Громадяни, які перебувають на обслуговуванні потребують не лише допомоги по господарству, але й особливої уваги та турботи, доброго слова, співчуття, фізичної та моральної підтримки. Навіть коротка розмова може принести хвилини радості і викликати посмішку на обличчі.

Основне завдання працівників Центру – покращити якість життя своїх підопічних.

Фото без опису    Фото без опису