ВСТУП-2021: СЬОГОДНІ ВИШІ НАЗВУТЬ ЗАРАХОВАНИХ НА БЮДЖЕТ СТУДЕНТІВ

Дата: 28.07.2021 13:36

Сьогодні абітурієнти, які подавали заяви про вступ на навчання за бакалаврськими або медичними магістерськими програмами на базі повної загальної середньої освіти, дізнаються чи отримали вони можливість навчатись за кошти державного бюджету

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти, оголошення рейтингових списків вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет, по кожному закладу вищої освіти та спеціальності відбудеться 28 липня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Також, навпроти тієї заяви в електронному кабінеті вступника, за якою абітурієнт буде рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, статус зміниться на “Рекомендовано до зарахування”.

Подання оригіналів документів до вишів вступниками здійснюватиметься до 18:00 2 серпня. До цього часу вступнику необхідно або привезти документи до приймальної комісії, або ж надіслати їх поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії КЕП вступника).

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення — не пізніше 19 серпня.

Нагадаємо

Абітурієнти подали понад 1 мільйон заяв до вищих навчальних закладів України.