Санітарний стан та благоустрій територій це візитівка кожної територіальної громади.

Дата: 28.07.2021 15:51

В Бочечківській громаді продовжуються роботи із прибирання та очищення, обрізки кущів, скошування трави на території громади, кладовищах та дитячих майданчиках, вулицях населених пунктів громади. Проводиться облаштування адмінприміщень громади та прилеглої до них територій.

Силами працівників КП «Добродій 2018», працівників сільської ради, а також завдяки небайдужому ставленню до благоустрою території громади, керівника ТОВ АФ «Козацька» В.Г.Гали такі роботи в нашій громаді проводяться постійно.

Регулярні заходи в цьому напрямку дозволяють захистити жителів громади від сезонної алергії на амброзію та інші небезпечні рослини, робить територію громади більш облаштованою та комфортною. Громада стає охайнішою та доглянутою!

Закликаємо всіх жителів Бочечківської громади також долучитись до проведення заходів з благоустрою своїх населених пунктів, прибудинкових територій, кладовищ, де спочивають ваші рідні тощо.

Не будьте байдужими!

Давайте наводити та підтримувати порядок в нашій громаді разом!