ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ

Дата: 05.08.2021 10:00

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» № 1582-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 червня

Документ має на меті недопущення руйнування автомобільних доріг, покращення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП і збереження життя та здоров’я людей.

Зокрема, закон запроваджує адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, що зафіксовані за допомогою засобів фото- й кінозйомки, відеозапису, серед іншого, в автоматичному режимі.

Також документ запроваджує штрафи для водіїв транспортних засобів за невиконання вимог про зупинку від представників Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), внесення недостовірних відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної чи іншого документа тощо.

За матеріалами: https://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-pro-zaprovadzhennya-adminvidpovidal-69897