У СЕЛІ ПІДОПРИГОРИ НА СУМЩИНІ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВИСТУПИТЬ СТУДІЯ «КВАРТАЛ – 95»

Дата: 06.08.2021 10:13

Студія «Квартал-95» виступить 20 серпня цього року у селі Підопригори, що на Лебединщині Сумської області. Про це повідомляє офіційний веб-сайт «Кварталу» https://kvartal95.com/ua/afisha/

Захід проходитиме на відкритому майданчику серед поля, традиційно безкоштовно, перетворюючи дійство у грандіозне шоу. Зазвичай до “Кварталу” долучаються художні колективи Сумщини та зірки українського шоу-бізнесу топ-рівня.

Нагадаємо, що цей щорічний захід  започатковано за підтримки потужних спонсорів всеукраїнського масштабу, свято «Квартал Фест» переросло з регіонального в загальнодержавне. Свою допомогу у проведенні фестивалю завжди надає місцева влада, підтримують його і місцеві підприємці. В цьому році KvartalFEST проводиться під егідою міністерства культури України.

Родзинкою щорічного святкування Дня Незалежності України у Підопригорах є виконання всіма глядачами та учасниками заходу державного Гімну України, де в одноголоссі зливається майже сто тисяч голосів.