Нацсоцслужба допомагатиме територіальним громадам формувати служби у справах дітей

Дата: 06.08.2021 14:43

Національна соціальна сервісна служба України буде допомагати територіальним громадам в організації роботи служб у справах дітей. Про це заявив голова Нацсоцслужби Владислав Машкін.

Він зазначив, що на рівні більшості територіальних громад ці служби створені не так давно.

«Звичайно є великі територіальні громади обласного рівня: Київська, Харківська, Дніпровська і т.д., в яких служби у справах дітей працюють давно. Але більшість новостворених громад потребують допомоги у правильній і ефективній організації роботи. Їм необхідна допомога в організації ведення документації, роботи з дітьми і в багатьох інших питаннях. Звичайно, на цьому етапі ми будемо більше допомагати відповідним службам стати на ноги, ніж контролювати», – пояснив Владислав Машкін.

Джерело: Національна соціальна сервісна служба