Благодійна акція "Збери дитину до школи"

Дата: 09.08.2021 16:05

Напередодні нового учбового року відділ-служба у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради проводить благодійну акцію «Збери дитину до школи».

Усі охочі можуть допомогти зібрати шкільне приладдя для дітей з сімей, які перебувають у складній  життєвій ситуації.

Головна мета – допомогти хлопцям і дівчатам з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та соціально небезпечному положенні, підготуватися до навчального року нарівні з однолітками: одягнутися, взутися і зібрати портфелик з усім необхідним шкільним приладдям.

Зазвичай таку допомогу отримують діти з сімей зі складним матеріальним становищем, діти, що виховуються без матері або батька, діти батьків з інвалідністю, багатодітні родини, вимушені переселенці, а також діти, що були повернуті у сім’ї на період карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19. Їм на сьогодні найважче, адже на їх повернення в сім’ї не чекали, і на утримання цих дітей грошей не вистачає, уже не кажучи про те, що батьки мають подбати про їх навчання і розвиток.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції збору шкільного приладдя та спільними зусиллями подарувати дітям щасливий та радісний початок навчання у школі!

Акція буде тривати до 1 вересня 2021 року.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ:
       Відділ-служба у справах дітей  чекає небайдужих за адресою с.Бочечки, вул. Соборна,8