14 СЕРПНЯ В с.БОЧЕЧКИ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 15.08.2021 23:59

Цього року народ України святкує вже 30-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків  –  бути господарями на своїй багатій, прекрасній українській землі.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України.

Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на міцність, терпіння, толерантність, патріотизм, працелюбність. І не може бути сумніву в тому, що народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові наших предків і воїнів, які захищають сьогодні нашу державу на сході України. Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця.

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України, який є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символи свободи та праці.

Тож, напередодні величних державних свят у Бочечківському будинку культури відбувся творчий звіт аматорів сцени Бочечківської сільської ради «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!»

У заході взяли участь Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, депутат Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ, голова Конотопської районної державної адміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, заступник голови районної ради Андрій ЯРОВИЙ, засновник ТОВ "Бочечківське" Олександр КИРІЙ, представники ТОВ "БІО ЛАТ", які привітали жителів громади з прийдешніми святами та побажали міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, життєвих перемог.

Андрій ЯРОВИЙ, заступник голови районної ради, нагородив грамотою голови районної ради з подарунком Наталію КОРОЛЕВСЬКУ, начальника відділу фінансів та економічного розвитку та Олену ТРЕТЬЯКОВУ, секретаря Бочечківської сільської ради.

Сільський голова Віктор БОРОШНЄВ вручив подяки та цінні подарунки представникам різних галузей  за особистий внесок у розбудову суверенної, демократичної держави, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України, зокрема, керівнику фольклорного колективу «Горлиця» Козацького БК Тетяні АРТЕМЕНКО, художньому керівнику Бочечківського БК Віктору ГНОЙОВОМУ, завідуючому господарством Козацького НВК Сергію ГОЛОВАЦЬКОМУ, начальнику відділу-служби у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Світлані ГРАЧЕНКО, Хижківському сільському голові 1998-2014 років Валентині ЗДОРОВЦОВІЙ, депутату Духанівської сільської ради 1980-2020 років Олексію ЗДОРОВЦОВУ, керівнику фольклорного народного колективу «Криниченька» Духанівського будинку культури Надії ЗОЛОТАРЬОВІЙ, Бочечківському сільському голові 1994-2010 років Віктору КАРПЕНКУ, спеціалісту з оформлення земельних паїв ТОВ «Бочечківське» Надії КРЮЧОК, секретарю Сахнівської сільської ради 1987-2006 років Наталії КУЗЬКО, соціальним робітникам ЦНСП Бочечківської сільської ради Тамарі ЛАВРИНЕНКО та Ганні ЛАНДАР, фельдшеру Козацької АЗП-СМ Галині МАЗУР, головному спеціалісту відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради Олені МОСКАЛЕНКО, вчителю української мови та літератури Бочечківського НВК  Галині НІКОЛАЄНКО, медичній сестрі загальної практики сімейної медицини Тетяні НІКОЛАЄНКО, учаснику АТО, водію ТОВ «БІО ЛАТ» Віталію ПІВНЮ, депутату Бочечківської сільської ради Оксані РАСПУТЬКО, головному бухгалтеру ТОВ «Бочечківське» Наталії СКОБЛІКОВІЙ, старості Козацького старостинського округу Любові СЛІПУХІНІЙ, директору Бочечківського БК Наталії ТРЕТЬЯКОВІЙ, керівнику танцювального колективу Бочечківського БК Юлії ХИЛЬЧЕНКО, начальнику відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Людмилі ШИЛЕНКО, електрику ТОВ «БІО ЛАТ» Дмитру ЯЦЕНКУ.

Святкового настрою присутнім додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники культури та учасники художньої самодіяльності громади, виставка робіт народних майстрів.

По закінченню концерту всіх бажаючих запросили на святкову дискотеку.

Протягом вечора працювали безкоштовні майданчики для малечі. Свято закінчилося святковим феєрверком.

Захід відбувся завдяки підтримці народного депутата Андрія ДЕРКАЧА, засновника ТОВ «Бочечківське» Олександра КИРІЯ, ДП «Лісгосп», жителів села Олександра САМОДАЯ, Анатолія ЖУКОВА, Сергія КАРПЕНКА,  Євгенія КОЦУБЕНКА, Юрія ЛІСУНОВА, підприємців Ірини КАВЕЛІНОЇ, Ірини ШИНДЕРОВОЇ та Валентина ГРИЦЕНКА.