Підписано протокол про наміри спільної реалізації проекту поводження з відходами у громадах

Дата: 17.08.2021 21:19

17 серпня 2021 року сільський голова Віктор БОРОШНЄВ разом з головою Конотопської райдержадміністрації, керівництвом Конотопської та Буринської міських рад, Дубов’язівської селищної та Попівської сільських рад

підписав протокол про наміри спільної реалізації проекту поводження з відходами у громадах.  Підписання цього протоколу відбулося в адмінприміщенні Конотопської міської ради.

Партнери, на основі спільних інтересів та усвідомлюючи важливість питання управління відходами у громадах, захисту навколишнього природнього середовища та здоров’я людини від негативного впливу відходів, вирішили об’єднати організаційні, матеріальні, технічні, кадрові можливості для здійснення співпраці у частині реалізації спільного проєкту поводження з відходами у громадах.

Конотопський міський голова Артем СЕМЕНІХІН детально розповів про можливості, що відкриваються партнерам після підписання відповідного Протоколу, а також зазначив, що на сьогодні м.Конотоп єдине місто в Україні, яке бере участь у пілотному проєкті з модифікації системи поводження з відходами.