Привітання сільського голови з Днем пасічника та яблучним Спасом

Дата: 19.08.2021 09:04

Шановні пасічники громади!

Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають День пасічника. ще традиційно в цей день православні віруючі святкують велике релігійне свято – Преображення Господнє або Спас, одне з найбільших хліборобських свят. Його також називають святом врожаю. Кожен селянин вважав за святий обов’язок віднести до церкви на посвяту овочі, фрукти, хліб, мед у стільниках. А щоб на кожному святковому столі був духмяний мед, ви працюєте наполегливо і самовіддано, з великою любов’ю до природи протягом усього року. Ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі нашоїї громади, до вашої нелегкої кропіткої праці. Ви, шановні пасічники, даруєте людям часточку сонячного тепла – цілющий, життєдайний, неповторний та завжди бажаний нектар.

Нехай ваше життя буде багатим на щастя та добро, родинного тепла і благодаті. Плідної вам праці, щедрого медозбору! Хай здійснюються ваші мрії і надії, а на столі хай завжди буде мед як символ здоров’я і достатку!