З Днем Державного Прапора, 30-ою річницею Незалежності України!

Дата: 20.08.2021 11:53

Дорогі  жителі та гості Бочечківської громади!

Щиро вітаємо Вас зі святами – Днем Державного Прапора,

30-ою річницею Незалежності України!

Цього року народ України святкує вже 30-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків  —  бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України.

Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на міцність, терпіння, толерантність, патріотизм, працелюбність. І не може бути сумніву в тому, що народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові наших предків і воїнів, які захищають сьогодні нашу державу на Сході України. Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця.

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь — Державний Прапор України, який є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Об’єднаймося  усі навколо спільної мети – процвітання громади і України, всіх хто живе на її землі!

Щиро бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, життєвих перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Україні потрібні Ваші руки, Ваш талант, Ваш патріотизм, Ваше вміння жити на українській землі та бути українцем!

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Щастя і процвітання нашій вільній незалежній соборній державі!

Зі святом Вас!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости