19 серпня відзначили День села Козацьке

Дата: 20.08.2021 14:22

«Моє село, моя отча сторона!»

Теплого літнього дня, 19 серпня, завітало свято у Козацьке. Щорічно за традицією його мешканці відзначають день села.

Яскравим дійством стало святкування цього року. Воно розпочалося за довго до офіційної частини: футбольний турнір, перегляд відеороликів про село, робота торгових точок, розважальних атракціонів для дітей, перегляд виставок робіт умільців села, фотовиставки «Минуле і сьогодення».

Перед початком святкового концерту щирі слова привітань лунали від голови сільського голови Віктора Борошнєва, помічника народного депутата України Андрія Деркача, депутата Сумської обласної ради, голови Сумської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Валентина Доброва, засновника ТОВ АФ «Козацька» Віктора Гали.

За особистий внесок у розбудову суверенної, демократичної держави, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України були вручені подяки сільського голови Наталії Кобзарьовій, соціальному працівнику центру надання соціальних послуг Бочечківської сільської ради, Михайлу Ткаченку, депутату сільської ради з 2006 року, Сергію Руденку, художньому керівнику Козацького будинку культури, Богдану Лебедю, директору Козацького будинку культури.

Чарівні ведучі, мелодійні і запальні пісні, чудова музика подарували приємний настрій і задоволення присутнім.

Глядачі бурхливими оплесками вітали учасників художньої самодіяльності Козацького будинку культури: народний аматорський вокальний ансамбль «Козачаночка», солістів Марію Кузьмич, Ірину Зимовець, Софію Зимовець, Сергія Руденка, Надію Дяченко, Віру Омельчук, родинний дует Надії та Марини Артеменків, а також гостей свята Костянтина Садівничого та Олексія Шишняка.

Весело було на святі. Панувала атмосфера радості, задоволення, насолоди. А прохолода від фонтану надавала сили і позитиву. А за своєрідними козацькими столами із тюків соломи жителі села та гості свята смакували кулешем, запашними пиріжками, медом, морозивом, які безкоштовно надав постійний спонсор свята Віктор Гала. Всі охочі могли відвідати фотозони «Я люблю Козацьке» та «Український двір».

У темному літньому небі спалахнули вогні святкового феєрверку, освітивши задоволені обличчя присутніх, а  запальна дискотека зібрала неймовірно велику кількість людей на майданчику.

Всі були приємно вражені великою кількістю гостей на святі. Та жителі села дали зрозуміти, що Козацьке живе і процвітає.