21 серпня в селі Хижки святкували День села.

Дата: 26.08.2021 10:41

21 серпня в селі Хижки святкували День села. На святі були присутні не лише односельці, а й гості з району на чолі з сільським головою Віктором БОРОШНЄВИМ, щоб разом відсвяткувати важливе для села свято.

Очільник громади звернувся до присутніх зі словами привітань та побажав міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, життєвих перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Слова щирої вдячності за допомогу у проведенні свята лунали на адресу керівництва ТОВ «Вітчизна», підприємців та жителів села, які долучились до його організації та проведення.

В програмі святкових заходів були безкоштовні атракціони для дітей, гостей пригощали  кулішем та рибною  юшкою. Святковий концерт підготували аматори сцени Хижківського та Сахнівського сільських клубів.

Жителі та гості села мали змогу ознайомитись з виставкою власних виробів, яку презентували місцеві майстрині.

Фото без опису    Фото без опису