У Бочечківській громаді допомагають дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах зібратися до школи

Дата: 02.09.2021 10:41

Перше вересня – завжди свято для школярів. Навіть для тих, хто не дуже полюбляє уроки і домашні завдання. Зустрітись з друзями, похвалитись новеньким рюкзаком і шкільним приладдям.

Не всім батькам під силу зібрати дітей до школи. Цього року в громаді проводились заходи в рамках благодійної акції «Збери дитину до школи». Мета такої акції - допомогти перед початком занять дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. До цієї акції долучилися постійні меценати громади, які допомагають створити атмосферу свята для дітей та підлітків, дати їм відчути підтримку небайдужих людей. Працівниками відділу-служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Бочечківської сільської ради дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, передано подарунки перед початком нового навчального року.

Бочечківська сільська рада висловлює вдячність всім небайдужим людям, які підтримали акцію та своїми внесками допомогли дітям зробити день Першого дзвоника справжнім святом.