День села в с.Анютине та с.Бережне

Дата: 04.09.2021 20:50

Сонячного суботнього дня, 4 вересня, завітало свято у села Анютине та Бережне. У цей день мешканці цих мальовничих сіл зібралися, аби разом відзначити День села.

Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися і виросли. А місцеві мешканці, як завжди, радо зустрічали гостей.

З теплими словами привітань до жителів та гостей сіл звернувся Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ. Вітаючи всіх зі святом, Віктор Іванович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті сіл. Побажав мешканцям Анютиного та Бережного міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях.

Найстарших мешканців громади Віктор Іванович нагородив Подяками та цінними подарунками.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі місцевих аматорів сцени.

Отож залишається побажати всім мешканцям громади й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.