НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ ГРОМАДИ

Дата: 06.09.2021 11:48

На щотижневій нараді при сільському голові Віктору БОРОШНЄВУ за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 6 вересня 2021 року, обговорювались низка важливих питань. А саме: забезпечення твердим паливом бюджетних установ громади, питання вуличного освітлення, стан процедури вакцинації населення громади тощо.

Начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО інформувала про початок освітнього процесу в навчальних закладах громади. Всі установи, заклади освіти, культури працюють в умовах карантину для «зеленої зони» дотримуючись всіх вимог для запобігання розповсюдження хвороби.

Також було розглянуто питання про проведення Дня села Сахни та Бондарі.

Крім того, на нараді розглядались інші питання життєзабезпечення сільської ради: зокрема, про готовність установ сільської ради до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

За результатами проведеної наради відповідальним особам надано окремі доручення та визначено терміни їх виконання.