ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ «ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ» ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 14.09.2021 09:33

Навчальна програма є спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що реалізується проєктом у партнерстві із Сумською обласною державною адміністрацією та Сумським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Навчальна програма має на меті підвищення рівня професійної компетентності слухачів щодо формування лідерських якостей для забезпечення економічного розвитку громад завдяки імплементації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в умовах сталого економічного розвитку.

Хто може взяти участь?        Працівники органів місцевого самоврядування, органів державної влади Сумської області.

Навчання відбуватиметься у двох групах. Тривалість навчання – 3 дні. Форма навчання очна. Організатор забезпечує проживання та харчування учасників, та компенсує транспортні витрати – прибуття/вибуття на навчання. Обсяг навчання 18 годин / 0,6 кредиту ЄКТС.

• І-шагрупа – з 21 по 23 вересня 2021 року,

реєстрація за посиланням https://forms.gle/9MbqhGjgu6MRyLW1Aкінцевий термін реєстрації – 15 вересня п.р., 23:59,

• ІІ-га група з 05 по 07 жовтня 2021 року,

реєстрація за посиланням https://forms.gle/6iJLmsNYepczT5ub8кінцевий термін реєстрації – 28 вересня п.р., 23:59.

Навчанням заплановано охопити  наступні теми:

?      Формування лідерських навичок задля сталого економічного розвитку громад;

?      Теоретичні основи сталого економічного розвитку громад з урахуванням гендерних аспектів;

?      Практичні аспекти та приклади застосування гендерно-чутливого підходу до сталого економічного розвитку громад.

Деталі за телефоном:  (050) 386 92 27 та електронною поштою tamara.kharchenko@undp.org (м. Суми).

Довідково. ПРООН та МОП прагнуть стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей. Дізнайтеся більше про проєкт ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» .