СЕРГІЙ БУТЕНКО У ПРОГРАМІ “ДАЮ СЛОВО”: ЯК СУМЩИНІ УНИКНУТИ ЛОКДАУНУ?

Дата: 15.09.2021 16:55

Чи захищає від коронавірусу щеплення? Чи можна сказати, що якась з вакцин, які наразі є в Україні, найкраща? Чи справді коронавірус такий страшний, як нам розповідають? Чи можна купити сертифікати, не отримавши щеплення, та чи варто це робити? Чи завжди можна довіряти тому, що говорять офіційні особи? І як Сумщині уникнути локдауну?

На ці та інші питання у програмі “Даю слово” відповідає начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко.

Дивіться вже у середу, 15 вересня, о 19.30 на телеканалі СТС.

За матеріалами: http://sts.sumy.ua/society/sergij-butenko-u-programi-dayu-slovo-yak-sumshhyni-unyknuty-lokdaunu.html/amp?fbclid=IwAR0AJXzqNvn6QRnvf6iCsIKNe0zFPMqWEixxn_sZl3N6FDi_h_jDN6QNPow