22 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 22.09.2021 09:41

Дорогі земляки,  ветерани Другої світової війни,

шановні учасники партизанського й підпільного руху!

Прийміть наші щирі вітання зі святом – Днем партизанської слави!

Щорічно 22 вересня, у цей славетний день, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Партизанський рух був виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких зміцнювала надію людей на визволення, додавала сил жити, наближала Перемогу.

Відзначення Дня партизанської слави є свідченням державного і народного визнання заслуг партизанів-підпільників у роки війни, їх вагомого внеску у боротьбу з фашизмом та здобуття Великої Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які полягли на фронтах у часи воєнного лихоліття і пішли із життя після війни. Та висловлюємо глибоку вдячність тим, хто досі несе крізь роки на своїх плечах нелегке звання переможців.

Бажаємо щастя, міцного здоров’я, добра і благополуччя вам і вашим родинам. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости