З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 24.09.2021 21:27

Шановні працівники дошкільної освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом Днем  дошкілля!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше світле майбутнє. І саме вам, спільно з батьками, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів України.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти Бочечківської сільської територіальної громади за щоденну самовіддану працю,  любов і турботу, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади, за терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. А посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком.

Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного  вам  здоров`я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости