СУБСИДІЇ ПЕРЕРАХУЮТЬ АВТОМАТИЧНО

Дата: 29.09.2021 14:40

Житлова субсидія на опалювальний сезон 2021-2022 років буде розрахована автоматично, тим  домогосподарствам, яким субсидія була призначена на не опалювальний період, повідомляють в управлінні соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації

Окремо звертаємо увагу, що якщо житлова субсидія на неопалювальний сезон 2021 року була призначена з нульовим значенням, то з початком опалювального сезону буде проведено розрахунок субсидії з урахуванням опалення житлових приміщень.

При цьому розрахунок розміру субсидії на послугу «опалення» буде проведено з 16 жовтня 2021 року, а в листопаді 2021 року розмір субсидії буде розраховано на повний календарний місяць.

Тож звертатися за переоформленням житлової субсидії на опалювальний період 2021- 2022 років не потрібно!

Винятком є лише випадки, коли відбулися зміни:

складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства;
соціального статусу членів домогосподарства (одруження, розлучення) в складі сім’ї членів домогосподарства;
переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, переліку витрат на управління багатоквартирним будинком, управителя, виконавця комунальних послуг, про які слід повідомити протягом 30 календарних днів.

Подати заяву та декларацію необхідно буде  також тим громадянам у яких кількість зареєстрованих членів домогосподарства більша за кількість фактично проживаючих.