НА СУМЩИНІ У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» РЕМОНТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Дата: 30.09.2021 14:04

Оглянувши також невідремонтовану ділянку дороги, Дмитро Живицький зауважив журналістам: «Дорога між селами Дубов’язівка та Гамаліївка не бачила ремонту понад 40 років − з моменту її будівництва. Нещодавно так виглядала уся дорога, але її відремонтували у рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». Наразі триває поточний середній ремонт, але на початок робіт лишалася ділянка протяжністю 540 метрів, на яку цьогоріч не було передбачено фінансування. З розподілу перевиконання Державного дорожнього фонду ми додамо кошти і повністю закриємо об'єкт».

Загальний обсяг фінансування ремонту ділянки дороги О190503 Сім’янівка – Дубов’язівка − Курилівка – Сулими – 22,4 млн грн. У тому числі у 2019 році – 3,9 млн, у 2021 році – 18,5 млн. Протяжність відремонтованих ділянок – 3,6 км.

«На сьогодні роботи завершенні на 80% і цього року Дубов’язівська громада отримає нову якісну дорогу», − підкреслив голова облдержадміністрації.