Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем педагогічних працівників

Дата: 01.10.2021 09:37

Шановні вчителі, викладачі, педагоги,

ветерани педагогічної праці!

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом — Днем вчителя!

Унікальність учительської праці полягає в тому, що її результати видно лише через десятиліття. Найбільше щастя для вчителя – бачити, як першокласники стали чесними, освіченими, мудрими людьми. Саме від вчителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни. Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи та дітям розкриваються і реалізуються здібності учнів.

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії.

Бажаю вам талановитих учнів, щедрих врожаїв на педагогічній ниві, добра і здоров’я, щастя і миру, успіхів і удачі у всіх починаннях!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости