У громаді активно триває кампанія з вакцинації від COVID-19
За повідомленням КНП «Бочечківська АЗП-СМ» Бочечківської сільської ради у Бочечківській громаді активно триває вакцинація жителів громади від COVID-19.
Станом на 01.10.2021 у громаді вакциновано 1015 осіб, із них: вакциною AstraZeneca 364 особи та 651 осіб вакциною CORONAVAC.
Нагадуємо, що записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання. Не зволікайте! Записуйтесь на вакцинацію!
За офіційним повідомленням КНП «Бочечківська АЗП-СМ» Бочечківської сільської ради станом на 01.10.2021 зареєстровано 13 активних хворих, з них 8 осіб в с.Бочечки та 5 особи в с.Козацьке.
Закликаємо всіх жителів та гостей громади на необхідність дотримання всіх карантинних обмежень!!! Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся до лікарів.
Будьте здорові!