В УКРАЇНІ БУДУТЬ НАЯВНІ ТРИ ВАКЦИНИ ВІД ГРИПУ

Дата: 04.10.2021 11:51

Усі три вакцини (ДжіСі Флю, Ваксігрип та Інфлувак) проти чотирьох штамів грипу будуть найближчими днями доступні для всіх, хто хоче убезпечити себе від цієї вірусної інфекції

ДжіСі Флю уже виходить на ринок і невдовзі можна буде зробити щеплення. Друга вакцина  Ваксігрип виробництва Санофі Пастер. І третя вакцина  Інфлувак виробництва Abbot.

Як організувати процес вакцинації для себе? Ви можете отримати вакцину в приватній клініці. Іноді у вартість отримання цієї вакцини входить консультація лікаря, але багато клінік перестали це робити і вакцинують людей без оплати консультації лікаря.

Якщо ви працюєте на великому підприємстві або в офісі, є можливість запросити до себе мобільну бригаду, яка провакцинує всіх співробітників від грипу відразу на робочому місці.

Також Ви можете домовитися зі своїм лікарем в державному секторі, принести куплену вакцину, з дотриманням усіх правил холодового ланцюга, і вакцинуватися у лікаря або у медсестри.

Відео за посиланням: https://youtu.be/CZgtDgYeZ2g