Як захистиТИсь від домашнього насильства"

Дата: 05.10.2021 10:52

Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.

???? Марта Василькевич, керівниця сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції 2 розповідає про можливості захиститись від домашнього насильства та роботу поліції у цьому напрямку.

У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" говоримо про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці.

У цьому відео:

- Як поліція реагує на домашнє насильство?

- Чому у групах реагування потрібні жінки-поліцейські?

- Які права має постраждала?

- Які документи складають поліцейські на місці?

- Які можливості і важелі впливу отримала поліція, щоб протидіяти домашньому насильству?

- Що таке терміновий заборонний припис?

- Як можна обмежити кривдника, який є власником житла, де живе постраждала?

- Що чекає кривдника, який порушив терміновий заборонний припис?

- Що таке "програма для кривдників"?

- Чому усім постраждалим варто звертатись на лінію 102?

та багато іншого.

???? Ведуча - Ірина Поліщак, адвокатка, членкиня ЮрФем

_________

????Вже кілька років різні спільноти юристок/тів, правозахисників/ниць, представниць/ків різних професійних середовищ працюють над посиленням видимості проблеми домашнього насильства, покращення алгоритмів та захисту постраждалих.

Десятки інформаційних кампаній заохочують постраждалих звертатись за допомогою.

Але що далі? Чи отримують допомогу ті, хто звертаються? Чи будуть звертатись інші, якщо ми фокусуємось лише на тих алгоритмах, які не працюють?

??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Думки, відображені у відео, не обов'язково відображають позицію Фонду.

Інформаційні партнери:

Центр "Жіночі Перспективи"

Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"

Правозахисна організація "Джерело надії"

Відео за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=1885633334947438&ref=sharing