Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем юриста

Дата: 08.10.2021 09:13

Шановні представники юридичної спільноти!

Вітаємо вас з професійним святом!

Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. Бути юристом – це висока честь і величезна відповідальність. Адже саме ви щоденно допомагаєте людям вирішити найскладніші й часто доленосні проблеми.

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.

Бажаємо вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, миру, добра та нових професійних перемог.

Невичерпної вам наснаги, нових творчих здобутків на благо України!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости