СБУ заблокувала канал контрабанди анаболіків за кордон

Дата: 11.10.2021 18:35

СБУ викрила у Сумській області схему нелегального переправлення сильнодіючих речовин за кордон. Затримано організатора контрабандного каналу на спробі незаконного переміщення оптової партії стероїдів.

У затриманого вилучено понад 1 тисячу пігулок і ампул сильнодіючих препаратів.

За даними досудового слідства, протиправну діяльність налагодив мешканець Охтирського району. Контрабандний товар ділок замовляв через спеціалізовані інтернет-платформи.

Отриману продукцію він намагався приховано переправити своїм спільникам через держкордон для продажу.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до неї.

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ в Сумській області за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ в Сумській області

*                 *                  *

https://dropmefiles.com/lFBTh   коментар речниці СБУ в Сумській області Олесі Рапути