У рамках акції «Створюємо ліси разом» лісівники зі школярами висадили ліс на території Бочечківської сільської ради

Дата: 11.10.2021 19:15

У рамках програми Президента України «Зелена країна» 1 жовтня стартувала акція «Створюємо ліси разом». Протягом трьох років у країні планують висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

11 жовттня 2021 року за ініціативою ДП «Конотопське лісове господарство» (директор Олег САЛОВ) до акції «Створюємо ліси разом» долучились керівництво Бочечківської сільської ради, а саме сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ, керуючий справами виконкому Ірина ЛУЧЕНКО, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради Світлана СТЕПАНЕНКО, директор, вчителі та учні Бочечківського НВК, які є членами шкільного лісництва «Друзі лісу».

До участі у Всеукраїнському заході долучилися і керівництво району, а саме: голова Конотопської районної ради Віктор БИК, заступники голови районної ради Андрій ЯРОВИЙ та Олексій БОЙЧЕНКО, а також помічник народного депутата Максима ГУЗЕНКА Віталій ДЕМИДКО.

Головним заходом Акції є створення лісових насаджень, висадка дерев, поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи.

В рамках проведення акції лісівники ДП «Конотопське лісове господарство» підготували лісову ділянку, де учасники акції висадили саджанці сосни звичайної та дуба.

Участь у заході дозволило кожному учаснику відчути себе лісівником, внести посильний вклад у створення лісів.

Подібні акції, одноголосно стверджують і лісівники, і депутати, - особливо необхідні. Кожен українець має розуміти важливість справи відтворення лісу.

Всі заходи в рамках Акції проводяться з дотриманням всіх карантинних та обмежувальних заходів.