ОКРЕСЛЕНО НАПРЯМИ РОБОТИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 18.10.2021 14:59

18 жовтня під головуванням сільського голови Віктора БОРОШНЄВА відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.

Сільський голова наголосив, що ситуація з захворюваністю на короновірусну хворобу у громаді та країні загострюється, тому необхідно дотримуватись карантинних вимог та вакцинуватись, щоб зберегти здоров’я собі та своїм близьким.

Присутні заслухали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури,  освіти.

Зокрема, розглянули питання вакцинації в громаді, початок та проходження опалювального періоду в комунальних установах та установах соціальної сфери громади, проходження освітнього процесу в умовах боротьби з Covid-19, організація дозвілля учнівської молоді під час осінніх канікул та інші важливі для громади питання.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств були дані відповідні доручення.