РЕГІОНИ ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВІ КОШТИ НА РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ЦНАПІВ, – ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Дата: 23.10.2021 09:13

Уряд затвердив зміни щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розбудову центрів надання адміністративних послуг. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ

«Ми продовжуємо курс щодо розвитку мережі ЦНАПів, щоб якнайбільше українців мали доступ до якісних послуг у своїх громадах. Під час реалізації проектів було виявлено економію коштів. Вони будуть перерозподілені й спрямовані іншим громадам на розбудову та оснащення центрів надання адмінпослуг», – зазначив Глава Уряду.

Зокрема, завдяки заощадженим коштам субвенції в розмірі 14,5 млн грн буде збільшено фінансування для 4 громад і виділено ресурс для ще 23 громад.

За матеріаламиhttps://www.kmu.gov.ua/news/regioni-otrimayut-dodatkovi-koshti-na-rozvitok-merezhi-cnapiv-denis-shmigal