НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ ГРОМАДИ

Дата: 25.10.2021 11:54

Сьогодні, 25 жовтня, Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів щотижневу робочу нараду за участю заступників голови, керуючого справами виконкому, керівників структурних підрозділів сільської ради та старост.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено перелік головних завдань на найближчий період.

Усі керівники відділів та служб доповіли про ситуацію на підпорядкованих напрямках роботи та озвучили найголовніші питання. Зокрема, порушували питання фінансової сфери, освіти, медицини, соціального захисту, житлово-комунального господарства, роботи зі зверненнями громадян тощо.

По завершенню наради сільський голова надав відповідні доручення на поточний тиждень керівникам структурних підрозділів.