НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ УКЛАЛИ 1192 УГОДИ ЩОДО КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 27.10.2021 18:27

З початку запровадження в Україні ринку землі найбільше продали ділянок на Харківщині (1383 угоди), Сумщині (1192 угоди) та Полтавщині (1033 угоди)

Лише з 18 по 25 жовтня в Україні було здійснено 1 269 угод купівлі-продажу земельних ділянок. Про це свідчать дані оновленої онлайн-карти сільськогосподарських земель України

Зазначається, що проведені операції склали 15% від усіх земельних операцій. Станом на 25 жовтня в Україні проведено 11119 угод.

Також на цю дату укладено 62410 інших видів угод (договори обміну, дарування, довічного утримання або свідоцтво на спадщину).

Площа операцій купівлі-продажу землі становить 39942 га. Середній розмір земельної ділянки – 3,59 га. Максимальний розмір проданого паю – 46,75 га.

За матеріалами: https://agropolit.com/news/22218-za-minuliy-tijden-v-ukrayini-zdiysnili-1-269-ugod-kupivli-prodaju-zemelnih-dilyanok