Дата: 29.10.2021 20:18

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Сьогодні, 29 жовтня 2021 року, перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ спільно з начальником відділу-служби у справах дітей Світланою ГРАЧЕНКО провели чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Всі питання порядку денного були попередньо  вивчені відділом-службою у справах дітей. Зокрема, розглянули питання про виконання батьківських обов'язків, затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Інформувала по кожному із питань начальник відділу-служби у справах дітей.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.