Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем автомобіліста і дорожника України

Дата: 31.10.2021 10:36

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства, шановні водії!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Щороку в останню неділю жовтня ми відзначаємо День автомобіліста і дорожника.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Це день всіх, кому автомобіль став надійним помічником у житті та професійній діяльності. Але це свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, шляховиків, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств.

Надійне автомобільне сполучення є основою життя громади, практично всіх сфер її діяльності. Від якості роботи перевізників, дорожньої інфраструктури залежать не тільки якість і своєчасність обслуговування людей і підприємств, але і безпека наших громадян.

Саме тому щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього  господарства  щастя,  добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії,  міцного здоров’я,  подальшої успішної та безаварійної роботи.  Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває перед вами нові перспективи.

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости