СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛА ДОДАТКОВО 26 МЛН ГРН З ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КИСНЕВИМ ПОСТАЧАННЯМ ЛІКАРЕНЬ

Дата: 02.11.2021 20:22

Як повідомив під час брифінгу голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, за ці кошти планують закупити кріоциліндри, кисневі генератори для забезпечення централізованим постачанням кисню лікарень області

«Сьогодні лікарні забезпечені киснем на 100%, перебоїв немає. Але потреба в кисні постійно зростає, – розповів Дмитро Живицький. – Прямо зараз із міста Черкаси їде 8-тонний автомобіль із киснем для наших медичних закладів. Крім того, кисень ми отримуємо і з підприємства в Сумах».

Голова облдержадміністрації зазначив, що система забезпечення киснем в Україні налагоджена, робота підприємств, які виробляють кисень, координується Міністерством охорони здоров’я. Необхідно лише збільшувати в лікарнях кількість відділень, забезпечених централізованою подачею кисню.

«Сумська область отримала додатково 26 млн грн з держбюджету на забезпечення кисневим постачанням лікарень, – повідомив Дмитро Живицький. – Медичні заклади спільно з органами місцевого самоврядування розробляють проекти на забезпечення централізованим киснепостачанням відділень в лікарнях, а держава дає кошти на відповідне обладнання».