Урочисте відкриття пункту постійного базування (бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги у с.Козацьке Конотопського району

Дата: 04.11.2021 13:37

Пункт постійного базування бригад екстреної допомоги – важливий інфраструктурний об’єкт системи екстреної медичної допомоги.

Сьогодні, 4 листопада 2021 року керівник громади Віктор БОРОШНЄВ разом з головою Сумської обласної державної адміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ  урочисто відкрили оновлений пункт постійного базування (бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги у с. Козацьке (вул.40 років Перемоги, 20, c.Козацьке, Конотопський район), який раніше знаходився в селі Бочечки.

На святкове відкриття завітали почесні гості громади: депутат Сумської обласної ради Олександр СЛЮСАР, депутат Сумської обласної ради, голова фракції «Слуга народу» в Сумській області Микита БАНЯ, начальник Управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій БУТЕНКО,  директор КНП «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО, тимчасово виконуючий обов'язки голови Конотопської районної державної адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, заступники голови Конотопської міської територіальної громади Людмила ІГНАТЕНКО та Юрій ПАВЛОВ, заступник голови Дубов'язівської селищної територіальної громади Олена БОХАН та заступник голови Попівської сільської територіальної громади Ірина КЛІГУНОВА.

Щоб поліпшити якість надання медичних послуг, меценат – засновник і голова правління ТОВ «Агрофірма «Козацька» Віктор ГАЛА, власним коштом спорудив сучасний, просторий утеплений гараж, відремонтував приміщення для перебування медичних працівників і водіїв. Капітально відремонотовано велику кімнату, що розташована у сільському будинку культури, обладнано теплий санвузол, виконано окремий вхід до примішенняшвидкої допомоги. Усього на ремонтні та будівельні роботи витрачено близько 600 тисяч гривень.

Адміністрація Сумського обласного центру придбала для пункту меблі (столи, шафи, ліжка).

Вітаючи присутніх на заході  жителів Бочечківської громади та гостей села голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ побажав усім жителям громади доброго здоров’я, а працівникам пункту екстреної медичної допомоги - оперативності в роботі, головне - виїздів без запізнень. Також Дмитро Олексійович у своєму виступі додав, що пункт швидкої допомоги буде працювати цілодобово, тепер тут є новий автомобіль. Рятуватимуть хворих чотири фельдшери та чотири водії. Очільник області побажав, щоб у новому приміщенні добре працювалося медикам, а тривожних викликів було менше, але якщо раптом виникне необхідність, щоб у них завжди були всі можливості для врятування людського життя.

У своєму виступі очільник громади Віктор Іванович БОРОШНЄВ повідомив що, послугами «швидкої допомоги» Бочечківської громади можуть скористатися близько 10 тисяч населення: всі населені пункти Бочечківської громади та прилеглі села сусідніх громад. Тож покращені і комфортні умови для медичних працівників – це запорука надання якісних медичних послуг землякам. Від імені всіх мешканців громади подякував Віктору Григоровичу ГАЛІ за цю безкорисну допомогу нашій громаді. «Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.» - зазначив Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ.