Вітання директора КЗ "Центр надання соціальних послуг" Тетяни НЕСТЕРЕНКО з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 10:42

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначають в першу неділю листопада.

Висловлюю вдячність тим, хто обрав для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію, допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Нехай щастя і тепло, яке ви даруєте людям повернеться до вас сторицею.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, витримки, добра, хай у ваших домівках панують мир та злагода, благополуччя і достаток.

З повагою

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради Тетяна НЕСТЕРЕНКО