Щотижнева нарада

Дата: 08.11.2021 13:25

8 листопада 2021 року тимчасово виконуючий обов’язки Бочечківського сільського голови Віктор СИТНИКОВ провів щотижневу апаратну нараду із заступниками сільського голови, старостами, керівниками структурних підрозділів, установ та організацій громади.

Віктор Олександрович заслухав інформації керівників структурних підрозділів та служб громади щодо основних напрямів життєдіяльності за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

На порядку денному розглянуті питання: про стан захворюваності на COVID-19 в Бочечківській громаді; стан вакцинації серед населення громади; про стан виконання місцевого бюджету; питання облаштування вуличного освітлення (заміна та ремонт ліхтарів у старостинських округах); стан організації та проведення дистанційної форми навчання  в навчальних закладах громади; та інші важливі для життєдіяльності громади питання.

По завершенню апаратної наради відповідальним виконавцям надано ряд доручень за напрямками.