Бочечківську громаду з робочим візитом відвідав народний депутат України Ігор МОЛОТОК

Дата: 10.11.2021 16:33

Сьогодні Бочечківську громаду з робочим візитом відвідав народний депутат України МОЛОТОК Ігор Федорович.

Метою зустрічі було визначити напрямки співпраці з представниками місцевого самоврядування, а також конкретно визначити основні, глобальні проблеми громади та можливості для їх вирішення.

В спілкуванні з народним депутатом України взяли участь сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, заступники сільського голови, старости, керівники структурних підрозділів та установ громади.

На початку зустрічі сільський голова Віктор БОРОШНЄВ надав інформацію про проблемні питання громади, проекти, які планується реалізувати.

В діалозі з народним депутатом Ігорем МОЛОТКОМ присутні висловлювали свої наболілі питання. Загалом зустріч була досить жвавою та продуктивною. Підсумовуючи, учасники зібрання визначили основні, пріоритетні напрямки роботи.

На завершення народний депутат України Ігор МОЛОТОК відмітив високу активність присутніх, небайдужість до своєї громади та проблем жителів сіл, пообіцяв по можливості допомогти у вирішенні піднятих проблем.

В свою чергу сільський голова Віктор БОРОШНЄВ подякував Ігорю Федоровичу за проявлений інтерес до проблем нашої громади.